Hızlı Erişim

YILLIK OTOMASYON GİRİŞİ

Size verilen kullanıcı adı ve şifrenizle bu sayfada istediğiniz arkadaşınızı seçerek yazınızı yazabilirsiniz.

Giriş Yapmak İçin Tıkla Yıllık Bizim İşimiz 42 Yıllık Tecrübe…
Share on Facebook Share on Twitter Share via e-mail Print
Ana Sayfa
Ana Sayfa Hakımızda Neler Yaparız Referanslarımız Yıllık Otomasyon İLETİŞİM
ANA SAYFA HAKKIMIZDA NELER YAPARIZ REFERANSLARIMIZ YILLIK OTOMASYON İLETİŞİM

YILLIK OTOMASYON GİRİŞİ

Size verilen kullanıcı adı ve şifrenizle www.bizimgrup.com.tr internet sayfasından sisteme giriş yapabilirsiniz.

ÖĞRENCİ GİRİŞİ

Sisteme Giriş

Sistemin açılabilmesi için ilk olarak öğrencilerin tamamının adı soyadı, mail adresi ve telefon numarası (isteğe bağlı) tarafımıza Excel ortamında iletilmelidir. Sistem mail adresini kullanıcı adı olarak kabul eder ve sisteme girmek için kullanacağınız şifreyi mail adresinize gönderir. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile internet sayfasından sisteme giriş yapabilirsiniz.

Önemli Not: Sistemi kullanabilmeniz için her öğrencinin bir mail adresi olması mecburidir. Farklı öğrencilerin aynı maili kullanması durumunda sisteme kayıtları yapılamaz; bu nedenle öğrencilerin kişisel maillerini kullanmaları gerekmektedir.

Ana Sayfa

Sisteme giriş yaptığınızda karşınıza çıkacak olan “Ana Sayfa”dan duyuruları takip edebilirsiniz. Yazı giriş sistemi kapanma tarihi yine bu sayfadan takip edilmektedir.

Anı Yazısı Yaz

Bu sayfada istediğiniz arkadaşınızı seçerek yazınızı yazabilirsiniz. Başkalarına yazdığınız yazılara yazı giriş sistemi kapanana kadar yine bu sayfadan erişebilir ve istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Bana Yazılanlar

Bu sayfada yapabileceğiniz işlemler aşağıda sıralanmıştır:

• Kendi sayfanıza yazı ekleyebilirsiniz.

• Kalan karakter sayısı hakkınızı takip edebilirsiniz.

• Size yazılan yazıların üzerinde düzenle butonunu tıklayarak yazı içeriğini düzenleyebilirsiniz.

• Size yazılan yazıların bulunduğu yatay kutunun en solunda yer alan yer değiştirme kutusunu sürükle-bırak şeklinde kullanarak yazıların yerlerini değiştirebilirsiniz.

Fotoğraf yükle

Bu sayfada mezuniyet yıllığınızda yer alacak fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Fotoğrafların 4 mb’dan büyük, 300 dpi’dan küçük olmamasına dikkat ediniz. Fotoğrafların yer aldığı yatay kutuların solunda bulunan küçük kutuları sürükle-bırak şeklinde kullanarak fotoğraflarınızın yerini değiştirebilirsiniz. Bu alanda fotoğraf yükleme konusunda herhangi bir kısıt yoktur, fakat fotoğrafların tasarımda ne şekilde kullanılacağı mezuniyet yıllığınızı hazırlayan firmanın takdirindedir.  

Müzik Yükle

Bu sayfada DVD yıllığınızda yer almasını istediğiniz müzik parçasını “mp3” formatında yükleyebilirsiniz. Müzik dosyalarının 4 mb’dan büyük olmamalarına dikkat ediniz.

YILLIK KOMİTESİ

Sisteme Giriş

Yıllık komitesinin isimleri sisteme tanımlanır ve bu öğrencilere ayrıca bir şifre ve kullanıcı adı verilir. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile www.bizimgrup.com.tr internet sayfasından sisteme giriş yapabilirsiniz.

Andaç İşlemleri

İstatistikler: Tüm sınıflar ve öğrenciler hakkında yıllık yazı sayıları ve fotoğraf sayıları hakkında istatistiklere ulaşabildiğiniz alandır.

Anı Yazıları Denetimi: Anı yazılarını denetlemek istediğiniz kullanıcıyı seçerek kendisine yazılmış tüm yazıları görüntüleyebilir, düzenleyebilir ya da silebilirsiniz.

Aktüel Fotoğraf Denetimi: Sisteme yüklediği fotoğrafları denetlemek istediğiniz kullanıcıyı seçerek fotoğrafları görüntüleyebilir ya da silebilirsiniz.

Dökümanlar: Mezuniyet yıllığında yer alacak yönetici yazıları, fotoğrafları, sponsorlar… vb sayfalarla ilişkin bütün dokümanları yükleyebileceğiniz alandır.

Öğrenci Verileri: Yeni öğrenci kaydı yapabileceğiniz ve mevcut öğrencilerin kullanıcı bilgilerine erişebileceğiniz alandır.

Ücret ve Fotoğraf Denetimi: Mezuniyet yıllığı alan öğrenciler ile ilgili fotoğraf çekimi, yıllık ücretlerinin ödenmesi ve genel süreç ile ilgili not alabileceğiniz alandır.

Duyuru Yayınla: Öğrencilere duyuru yayınlayabileceğiniz alandır. Yaptığınız duyurular öğrenciler sisteme giriş yaptıklarında, karşılarına çıkan ilk sayfada belirgin bir şekilde yer almaktadır.

Ayarlar

Bu alanda sisteme giriş yaptığınız şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Prova

Bu alanda, mezuniyet yıllığınızı hazırlayan firma tarafından sisteme yüklendiği takdirde yıllık provanızı görüntüleyebilirsiniz.

© 2013-2014 bizimgrup.com.tr

Web tasarımı:www.morfilo.com